RIZA Rankų priežiūros priemonės

Riza Oil Protect – apsauginis kremas rankoms
Apsauga nuo vandens pagrindo teršalų, tokių kaip tirpios druskos, rūgštys, šarmai. Taip pat saugo nuo profesinių ligų ir chemijos, pradedant niežuliu, paraudimu, odos įtrūkimu, baigiant piktybiniu dermatitu, egzema.
Talpa: 100 ml
Riza Aqua Protect – apsauginis kremas rankoms
Apsauginis kremas rankoms nuo vandens pagrindo teršalų, tokių kaip tirpios druskos, rūgštys, šarmai. Taip pat saugo nuo profesinių ligų ir chemijos, pradedant niežuliu, paraudimu, odos įtrūkimu, baigiant piktybiniu dermatitu, egzema.
Talpa: 100 ml
Riza Duo Protect – apsauginis kremas rankoms
Dvigubo efekto apsauga nuo vandens ir ne vandens pagrindo teršalų, tokių kaip: tirpios druskos, rūgštys, šarmai, naftos produktai, aliejai, dažai klijai, dervos, organiniai tirpikliai ir pan. Taip pat saugo nuo profesinių ligų ir chemijos.
Talpa: 100 ml
Riza Optima Clean – valomoji pasta
Odos valomoji priemonė, šalinanti sunkius bei sukietėjusius pramoninius teršalus tokius kaip nafta, cementas, dažai, klijai, riebalai taip pat šalina purvą, nešvarumus, anglies bei metalo dulkes, įvairias aliejines medžiagas. Tausoja odą.
Talpa: 200 ml
Riza Ultra Clean – valomoji pasta
Pasta šalinanti ypatingai sunkius pramoninius teršalus, tokius kaip nafta, cementas, dažai, tepalai, bitumas, suodžiai, grafitas, anglis, metalo dulkės, lakai, spausdinimo dažai, klijai, poliesteris, derva, poliuretanas, montažinės putos.
Talpa: 200 ml
Riza Gentle Clean – valomoji pasta
Odos valomoji priemonė , šalinanti vidutines sunkiosios pramonės teršalus, tokius kaip nafta, cementas, dažai, klijai, derva, tepalai taip pat šalima purvą, nešvarumus, anglies bei metalo dulkes. Tausoja odą.
Talpa: 200 ml
Riza Basic Care – atstatantis kremas
Odos regeneraciją skatinantis kremas, naudojamas po kontakto su kenksmingomis medžiagomis. Taip pat tinka naudoti dirbant prastomis sąlygomis, tokiomis kaip žema aplinkos temperatūra ir pan. Tinkamas rankoms, veidui bei kūnui.
Talpa: 100 ml
Riza Soft Care – drėkinamasis kremas
Drėkinamasis kremas išsausėjusiai odai po kontakto su kenksmingomis tiek vandens tiek ne vandens pagrindo medžiagomis. Taip pat tinka naudoti dirbant prastomis sąlygomis, tokiomis kaip žema aplinkos temperatūra ir pan. Tinkamas rankoms, veidui bei kūnui.
Talpa: 100 ml